Zapisy na komisje 2021

Od dzisiaj można zapisywać się na komisje konkursowe. Na zarejstrowanie swojego udziału w II etapie macie Państwo czas do niedzieli 22 sierpnia.

Terminy komisji

W 2021 roku komisje będą trwać od 23 do 30 sierpnia. Pierwsza komisja odbędzie się już w najbliższy poniedziałek i będzie wyjątkowa ze względu na to, że będzie trwała jedynie od 14 do 15:20. Komisje w kolejnych dniach będą się odbywały w godzinach od 9.00 do 13.00 oraz od 14.00 do 18.00. Jedna popołudniowa komisja odbędzie się także w sobotę.

Jak zapisać się na komisje konkursowe?

Na komisje konkursowe należy zapisać się za pomocą kalendarza Doodle.

Doodle to platforma do ustalania terminów spotkań. Każda grupa projektowa będzie mogła wybrać jeden termin, w którym zaprezentuje swoje działania przed ekspertami.

Poniżej podajemy instrukcję krok po kroku, jak zapisać się na komisje konkursowe w projekcie Mazowsze Lokalnie 2021

  • Wybierz dzień na prezentację swojego projektu. Następnie kliknij wybraną datę .

Po kliknięciu daty, zostaniecie Państwo przekierowani do kalendarza Doodle. Tam należy wykonać następujące kroki:

  1. Wpisz numer projektu (np. 4076/NGO/2021 )

UWAGA! Prosimy NIE wpisywać w wyznaczonym polu loginu, którego używaliście Państwo, logując się do generatora w celu wypełnienia fiszki, np. 4076-8723 ani żadnych innych informacji.

2. Wybierz godzinę spotkania.

3. Zarejestruj się, klikając zielony przycisk Send (ang. Wyślij)

Jak zapisać się na komisję konkursową w formularzu Doodle?
  • Po zatwierdzeniu zostaniecie Państwo poproszeni o podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail. Należy uzupełnić powyższe dane i zatwierdzić, klikając Save (ang. Zapisz).

Na tym etapie proces rejestracji na komisje dobiega końca.

Poniżej podajemy dostępne terminy komisji:Dla Inicjatyw oddolnych:

Zapisy już się zakończyłyDla Rozwoju organizacji:

Zapisy już się zakończyły

W Poradniku dla wnioskodawców 2021 możecie przeczytać, jak przygotować się do komisji. Poradnik jest dostępny w zakładce Do pobrania.

Komisje będą się odbywać poprzez Google Meet. Link do spotkania prześlemy e-mailem osobom zarejestrowanym na komisje. Wkrótce podamy także więcej szczegółów technicznych. W poniedziałek o 11:00 odbędzie się próba połączenia na poprzez Google Meet. Zapraszamy wszystkich uczestników komisji. Opowiemy, jak działa ta platforma i odpowiemy na Wasze pytania.

Życzymy udanych zapisów i do zobaczenia wkrótce!