Uwaga! Startujemy!

Wystartował nabór wniosków w konkursie Mazowsze Lokalnie. Zapraszamy do udziału w konkursie młode organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne i samopomocowe. Na Wasze projekty czekamy do 2 sierpnia!

Jak złożyć wniosek?

Pewnie niektórzy z Was są tu nowi, natomiast inni aplikowali już w poprzednich edycjach. Bez względu na poziom doświadczenia zachęcamy do zapoznania się z kilkoma cennymi informacjami dotyczycącymi zasad konkursu i działania generatora wniosków.

TERMINY

Wnioski konkursowe należy składać w terminie od 9 lipca do 2 sierpnia 2021 roku do godz. 10:00 za pomocą generatora online.

FISZKA

Wniosek ma formę fiszki projektowej. Fiszka pozwala na opisanie działań w sposób krótki i konkretny, nie wymagamy dodatkowych załączników oraz harmonogramu. Nawet niedoświadczone grupy i organizacje mogą z sukcesem aplikować o pieniądze na swoje działania!

GENERATOR

Po wejściu na stronę www.generator.mazowszelokalnie.pl, należy wybrać ścieżkę konkursową (Inicjatywy oddolne albo Rozwój organizacji) – wtedy otworzy się odpowiedni formularz.

CZAS

Warto zwrócić uwagę, że generator ma zegar, który odlicza czas pozostały do końca sesji. Przed upływem tego czasu należy zapisać wniosek, aby nie utracić wprowadzonych danych.

LOGIN I HASŁO

Po zapisaniu wniosku na ekranie pojawią się login i hasło, które umożliwiają zalogowanie się i kontynuowanie uzupełniania formularza w późniejszym czasie. Prosimy o zapisanie loginu i hasła, ponieważ są to dane do osobistego konta w generatorze wniosków. Bez tych informacji nie będzie możliwy podgląd ani wydruk złożonego formularza.

ZŁOŻENIE WNIOSKU

Po wypełnieniu wszystkich pól formularza, prosimy o kliknięcie przycisku ZŁÓŻ FORMULARZ. Po prawidłowym złożeniu fiszki na podany adres e-mail osoby do kontaktu zostanie automatycznie wysłana wiadomość z potwierdzeniem.

Uwaga! Niestety przesłane przez nas maile mogą trafić do SPAMU lub być odrzucone przez filtry antyspamowe, co jest od nas niezależne. W przypadku wątpliwości, czy wniosek został złożony, prosimy o kontakt.

LIMIT ZNAKÓW

Maksymalna liczba znaków, jakiej można użyć do wypełnienia fiszki to 10 000. Nie są one przydzielone na sztywno do konkretnego pytania, ale do całego wniosku. Oznacza to, że można samemu zdecydować, w którym pytaniu napisać więcej, a w którym mniej.

Życzymy powodzenia, przypominamy i zachęcamy do konsultacji projektów z naszymi ambasadorami, partnerami i bezpośrednio z nami kontaktując się telefonicznie, mailowo lub przez messengera (Facebook). Szczegóły na https://mazowszelokalnie.pl/kontakt/