II Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO

Jako Partner Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego  w rekrutacji wystawców w woj. mazowieckim z przyjemnością zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskich Targach Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO w Kielcach, które planowane są na 29-30 czerwca 2023 r. Wypełnij formularz, jeśli chcesz zorganizować stoisko swojej organizacji: FORMULARZ

I Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO odbyły się 27-28 października 2022 roku. Głównym organizatorem tego wydarzenia był Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Fundacja im. Stefana Artwińskiego. Przedsięwzięcie objęte było Patronatem Honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów prof. Piotra Glińskiego.W dwudniowym spotkaniu wzięło udział ok. 1800 przedstawicieli blisko 80 organizacji pozarządowych. Społecznicy prezentowali swoją działalność oraz realizowane projekty. Obecni byli również wolontariusze, przedsiębiorcy i samorządowcy. Spotkanie stało się platformą wymiany cennych doświadczeń, wiedzy i kontaktów. Relacje z ubiegłorocznego uderzenia można obejrzeć TUTAJ.

Odpowiadając na liczne głosy uczestników pierwszej edycji Targów, w tym roku również NIW-CRSO organizuje to wydarzenie. – Zależy nam dotarciu do organizacji pozarządowych z całej Polski, tak by podczas imprezy zaprezentować pełną różnorodność i bogactwo III sektora – mówią organizatorzy. – Celem jest stworzenie przestrzeni do wymiany dobrych praktyk w zakresie prowadzenia organizacji pozarządowych oraz zdobycia fachowej wiedzy, która ułatwi i uatrakcyjni ich działalność. Oprócz tego chcemy integrować świat organizacji obywatelskich ze światem biznesu. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie ekspertów zajmujących się tematyką NGO, przedstawicieli firm, a także instytucji grantodawczych, które przedstawią swoją ofertę i odpowiedzą na pytania wszystkich zainteresowanych.

Ubiegłoroczna edycja Targów spotkała się ze sporym zainteresowaniem organizacji pozarządowych, które przygotowały barwne stoiska i prezentowały swoje osiągnięcia. Chcemy, aby w tym roku uczestników było jeszcze więcej, dlatego zachęcamy Państwa do udziału w Targach i pochwalenia się swoją działalnością oraz realizowanymi projektami. Będzie to również okazja do wymiany doświadczeń z innymi organizacjami pozarządowymi, przedstawicielami biznesu, instytucji grantodawczymi, a także zdobycia cennych kontaktów.

Do Państwa dyspozycji będzie zabudowane stoisko o następujących parametrach: wymiary 2x3m (6m^2), zabudowa octanorma, wykładzina w kolorze szarym, 2 stoły, 4 krzesła, kosz na śmieci, instalacja elektryczna 3kW, napis na fryzie do 20 znaków, oświetlenie.Główny organizator nie pokrywa kosztów związanych z noclegiem oraz dojazdem do Kielc. ZGŁOŚ SIĘ JAKO WYSTAWCA do 8 maja 2023

Wszystkie
 pytania związane z organizacją prosimy kierować na adres: stowarzyszenie@europaimy.org