Czekamy na Wasze opinie.

Zakończyliśmy drugi etap oceny wniosków w konkursu Mazowsze Lokalnie na inicjatywy oddolne, wsparcie grup samopomocowych oraz rozwój młodych organizacji. Przedstawiciele 123 organizacji i grup nieformalnych przedstawili swoje projekty przed komisjami. W tym roku, w związku z panującą sytuacją w kraju, były to bardzo nietypowe komisje. Wymagało to, zarówno ze strony operatorów jak i wnioskodawców, podjęcia szeregu działań do tej pory nie wykorzystywanych w naszym konkursie.

Każdorazowo ważna jest dla nas opinia osób przystępujących do konkursu a szczególnie w tych nowych okolicznościach. W związku z tym prosimy bardzo o wypełnienie krótkiej ankiety, zawierającej jedynie 13 pytań. Posłuży ona do ulepszenia Programu w kolejnych latach. Pomoże też w lepszym dopasowaniu procedur naboru do Państwa potrzeb.

Ankieta jest uzupełnieniem wcześniejszych badań nad Mazowszem Lokalnie i będziemy bardzo wdzięczni, za pomoc przy tworzeniu pełnego obrazu działań prowadzonych przez Operatorów Programu. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie maksymalnie 7 minut.

Formularz ankiety dostępny jest tutaj:

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

UWAGA! Prosimy o wypełnienie ankiety wszystkich, którzy brali udział w drugim etapie konkursu, zarówno w ścieżce na inicjatywy oddolne, wsparcie grup samopomocowych jak i rozwój organizacji.
Dziękujemy za poświęcony czas i  zainteresowanie konkursem.