Rozpoczynamy nabór wniosków!

Rozpoczął się nabór wniosków w konkursie Mazowsze Lokalnie 2024. Zapraszamy do udziału młode organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne i samopomocowe. Na Wasze projekty czekamy do 27 marca do godz. 15:00!

To już 11 edycja naszego konkursu, w którym do tej pory dofinansowaliśmy ponad 1250 lokalnych projektów i młodych organizacji pozarządowych, przeznaczając na ten cel blisko 6 mln zł.

Daniel Prędkopowicz, koordynator Programu

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?

Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma cennymi informacjami dotyczycącymi zasad konkursu i działania generatora wniosków.

TERMINY

Wnioski konkursowe należy składać w terminie od 26 lutego do 27 marca 2024 roku do godz. 15:00 za pomocą generatora online.

REGULAMIN

Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z Regulaminem konkursu. Prosimy zwrócić uwagę na zapisy dotyczące tego, kto może wziąć udział w konkursie, jakie są koszty kwalifikowane i niekwalifikowane, oraz jakie projekty w tym roku otrzymają punkty strategiczne.

FISZKA

Wniosek ma formę fiszki projektowej. Fiszka pozwala na opisanie działań w sposób krótki i konkretny, nie wymagamy dodatkowych załączników oraz harmonogramu. Nawet niedoświadczone grupy i organizacje mogą z sukcesem aplikować o pieniądze na swoje działania!

GENERATOR

Po wejściu na stronę www.generator.mazowszelokalnie.pl/fiszka, należy wybrać ścieżkę konkursową (Inicjatywy oddolne albo Rozwój organizacji) – wtedy otworzy się odpowiedni formularz.

CZAS

Generator automatycznie zapisuje wprowadzone treści co 30 sekund. Polecamy jednak zapisywać wniosek co kilka minut, aby nie utracić wprowadzonych danych!

LOGIN I HASŁO

Po zapisaniu wniosku na ekranie pojawią się login i hasło, które umożliwiają zalogowanie się i kontynuowanie uzupełniania formularza w późniejszym czasie. Prosimy o zapisanie loginu i hasła, ponieważ są to dane do osobistego konta w generatorze wniosków. Bez tych informacji nie będzie możliwy podgląd ani wydruk złożonego formularza.

ZŁOŻENIE WNIOSKU

Po wypełnieniu wszystkich pól formularza, prosimy o kliknięcie przycisku ZŁÓŻ FORMULARZ na dole strony. Po prawidłowym złożeniu fiszki na podany adres e-mail osoby do kontaktu zostanie automatycznie wysłana wiadomość z potwierdzeniem.

Uwaga! Niestety przesłane przez nas maile mogą trafić do SPAMU lub być odrzucone przez filtry antyspamowe, co jest od nas niezależne. W przypadku wątpliwości, czy wniosek został złożony, prosimy o kontakt.

LIMIT ZNAKÓW

Maksymalna liczba znaków we wniosku to 10 000. Nie są one przydzielone na sztywno do konkretnego pytania, ale do całego wniosku. Oznacza to, że można samemu zdecydować, w którym pytaniu napisać więcej, a w którym mniej.

Przypominamy i zachęcamy do konsultacji projektów z naszymi ambasadorami, partnerami i bezpośrednio z nami, kontaktując się telefonicznie, mailowo lub przez messengera (Facebook). Szczegóły na https://mazowszelokalnie.pl/kontakt/

Życzymy powodzenia!