WEBINARIUM – Kto i jak może ubiegać się o mikrodotację?
Zapraszamy na pierwsze z cyklu webinariów dla wnioskodawców konkursu Mazowsze Lokalnie. Szkolenie dotyczy podstawowej wiedzy na temat konkursu. Odbędzie się 16 marca (poniedziałek) o godz. 14
Aby wziąć udział w szkoleniu internetowym należy się zalogować pod linkiem:
Webinar to inaczej seminarium online (w Internecie). Odbywa się ono za pomocą specjalnej platformy internetowej przypominającej interaktywny i multimedialny czat (miejsce do dyskusji i zadawania pytań). Żeby uczestniczyć w webinarze należy zalogować się poprzez link podany przez organizatora i postępować zgodnie ze wskazówkami.
Przeprowadzimy cykl webinariów, które dostarczą pomocnej wiedzy przy pisaniu wniosków. Do udziału w naszych webinariach zachęcamy wszystkich, którzy maja pomysł na społeczne działania, chcieliby zrobić coś dla swojej społeczności i planują napisać wniosek w konkursie Mazowsze Lokalnie.
Pierwsze wrbinarium będzie poruszać następujące zagadnienia:
- Zasady konkursu Mazowsze Lokalnie
- Jakie są cele konkursu?
- Co zrobić, aby uzyskać mikrodotację w ramach konkursu ?
- Kto może otrzymać mikrodotację w konkursie „Mazowsze Lokalnie” (do 5000 zł)?
- Trzy ścieżki konkursowe (Inicjatywy oddolne, Grupy samopomocowe, Młode organizacje)
- Sposób oceny wniosków
- Harmonogram konkursu
Uczestnicy będą mogli zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Zapraszamy


