Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Pierwsza potańcówka w Rzeczniowie już za nami!

sobota, 20 Maj 2017

W sobotę 20 maja w Rzeczniowie odbyła się jedna z dwóch potańcówek zaplanowanych w projekcie pn. Zafiksowani na ludowo realizowanego przez Grupę nieformalną Inspiracja ze środków Fundacja Fundusz Współpracy-FIO Mazowsze Lokalnie.

Potańcówka odbyła się w pełnej klimatu starej remizie. Była dobra muzyka, wspaniali ludzie i przednia zabawa. Na gości czekała też pyszna grochówka.
Na scenie wystąpiła Kapela Iłżecka, Kapela Jaskółka i nasz rodzimy Zespół Muzyczny Akord. Niespodzianką wieczoru była obecność Kapeli Zdzisława Kwapińskiego. Było nam niezmiernie miło, że zechcieli mimo późnej pory do nas zawitać i zagrać. Jeszcze raz duże podziękowania dla wszystkich kapel.

Organizatorami imprezy byli: Grupa Nieformalna Inspiracja, Wójt Gminy Rzeczniów Karol Burek. Partnerami naszych działań są: Ochotnicza Straż Pożarna w Rzeczniowie i Zespół Szkół w Rzeczniowie. Potańcówką chcieliśmy zachęcić mieszkańców Rzeczniowa i okolic do udziału w zaplanowanych w projekcie warsztatach i spotkaniach lokalnych.

Czas na kolejne działania!

Szczegóły

Data:
sobota, 20 Maj 2017
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Zafiksowani-na-ludowo-293036947813824/

Miejsce

Rzeczniów
Rzeczniów, + Google Map