Wydarzenia w projektach

Zaczął się wrzesień, a wraz z nim trzymiesięczny okres realizacji projektów. Wrzesień, październik i listopad to będą dla Was na pewno bardzo pracowite miesiące. Chcemy Was jednak prosić, żebyście pamiętali o jednej bardzo ważnej rzeczy – o informowaniu nas o wydarzeniach, jakie organizujecie w ramach swojego projektu FIO-ML 2018. Jeżeli zamierzacie zorganizować jakieś otwarte spotkanie, festyn, warsztaty, piknik, dajcie nam znać. Można to zrobić poprzez formularz, który otworzy się, gdy klikniecie poniższy przycisk.

Informacje, które nam prześlecie pojawią się na naszej stronie w zakładce Projekty. Będziecie tam mogli też przeczytać o tym, co dzieje się w innych projektach. Zachęcamy Was także do przysyłania zdjęć z wydarzeń na adres mailowy kontakt@mazowszelokalnie.pl.

Mamy nadzieję, że realizacja Waszych projektów przebiegnie zgodnie z tym, co sobie zaplanowaliście. Jeżeli jednak będziecie mieć jakieś problemy lub zorientujecie się, że musicie wprowadzić jakieś zmiany, prosimy Was, żebyście nas o tym na bieżąco informowali. Powodzenia! 🙂