Wesoła Chata zaprasza!

Piknikowy Klub Rodzinny Wesoła Chata to cykl spotkań, które odbywają się w sobotnie popołudnia. Do tej pory zorganizowano trzy pikniki, przed nami jeszcze dwa, a najbliższy już jutro! Gdzie i kiedy? W Sochaczewie w Ogródku Jordanowskim przy al. 600- lecia. Start o godzinie 14.00.

Klub powstał, aby zintegrować lokalne środowisko sochaczewskich rodzin oraz zachęcić je do wspólnego spędzania czasu w sposób aktywny, twórczy i rozwijający dla wszystkich członków rodziny. Pikniki dostarczają rozrywki, umożliwiają wymianę doświadczeń, zdobywanie wiedzy, spotkanie się.

Na każdy piknik organizatorzy zapraszają gości specjalnych, którzy są ekspertami w dziedzinach ważnych w kontekście wychowania dzieci. Na jutrzejszym wydarzeniu będzie to fizjoterapeutka, która opowie o profilaktyce wad postawy u dzieci i młodzieży oraz o tym, jak wspomagać prawidłowy rozwój niemowlęcia.

Temat przewodni pikniku brzmi: Mistrzowie łamigłówek. Będzie można się dowiedzieć, jak na wesoło i poprzez zabawę nauczyć dziecko literek, kolorów i kształtów w oparciu o metodę Montessori.

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, czy pójść, koniecznie zobaczcie zdjęcia z poprzedniego pikniku pod hasłem Morskie klimaty!