Komisje Mazowsze Lokalnie 2020

W tym tygodniu rozpoczynamy II etap konkursu Mazowsze Lokalnie, czyli komisje oceniające.

TERMINY KOMISJI

Komisje konkursowe będą trwać od 5 do 12 maja (z wyjątkiem niedzieli). Każdego dnia będą odbywały się dwie komisje w godzinach od 9.00 do 13.00 oraz od 14.00 do 18.00.

W sobotę 9 maja komisja będzie trwała od 13.30 do 18.00.

WAŻNE INFORMACJE

Szczegółowe informacje dotyczące spotkań komisji w wybranym przez Państwa terminie oraz sposobu łączenia się z komisją otrzymacie na maila najpóźniej dzień przed planowanym terminem prezentacji.

W wiadomości podane zostaną:

  • link do spotkań wideo z komisją
  • jeśli nie możecie się połączyć wideo: numer telefonu na spotkanie z komisją + kod PIN, który należy podać przy połączeniu telefonicznym.

UWAGA! Prosimy nie publikować, nie wysyłać ani nie udostępniać w żadnej innej formie powyższych danych osobom postronnym.

Prosimy dokładnie przeczytać wszystkie informacje podane w mailu.

Ponadto zachęcamy, aby jeszcze raz powtórzyć sobie informacje dotyczące obsługi Google Meet, które są zawarte w Poradniku dla Wnioskodawców zakwalifikowanych do II etapu konkursu Mazowsze Lokalnie.

UWAGA! Jeżeli okaże się, że ktoś z Państwa w dzień przed planowanym terminem prezentacji nie ma na skrzynce pocztowej wiadomości na temat komisji konkursowych, należy jak najszybciej skontaktować się z nami w tej sprawie.

Życzymy powodzenia i czekamy na spotkanie z Państwem!