II etap konkursu Mazowsze Lokalnie – ważne informacje

Gratulujemy zakwalifikowania się do drugiego etapu konkursu Mazowsze Lokalnie!

Zapewne wyczekujecie spotkania z komisją, w trakcie którego będziecie mogli zaprezentować swój projekt od jak najlepszej strony i przybliżyć szczegóły jego realizacji. Jednak zanim to nastąpi musicie wykonać 3 niezbędne kroki:

1. Wypełnić ankietę dot. udziału w komisji.

2. Wziąć udział w webinarium na temat przebiegu komisji w tym roku.

3. Zapisać się na komisję.

ANKIETA

Zanim weźmiecie udział w webinarium oraz przystąpicie do zapisów na komisję, bardzo ważne, żebyście wypełnili ankietę dotyczącą udziału w II etapie konkursu. Zgromadzone wyniki pozwolą Operatorom Mazowsze Lokalnie zapoznać się z Waszymi możliwościami, umiejętnościami oraz potrzebami związanymi z kwestiami technicznymi, takimi jak sprzęt, Internet czy umiejętność obsługi narzędzi komunikacyjnych. Dzięki temu organizatorzy postarają się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i w możliwym stopniu pomóc Wam bezproblemowo przejść przez drugi etap oceny.

UWAGA! Udział w ankiecie jest obowiązkowy. Prosimy o jej wypełnienie do 28 kwietnia 2020 (wtorek).

Ankieta dostępna jest TUTAJ.

WEBINARIUM

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w tym roku spotkania z komisją przybiorą inną formę niż zazwyczaj. Zaplanowana przez nas forma to rozmowy wideo oraz telefoniczne przy wykorzystaniu komunikatora internetowego Google Hangouts Meet.

Aby ułatwić Państwu korzystanie z tego narzędzia, zorganizujemy szkolenie internetowe, podczas którego otrzymacie cenne wskazówki, które pomogą Wam sprawnie przejść przez drugi etap konkursu. Na webinarium dowiecie się m.in.

  • Jak połączyć się z komisją oceniającą za pomocą Google Meet?
  • Jak wyświetlić prezentację Power Point lub pokazać zdjęcia/filmy?
  • Ile czasu powinna trwać prezentacja projektu?
  • Ile osób może zaprezentować projekt?
  • W jakim terminie odbędą się komisje?

Zachęcamy do udziału w webinarium wszystkie osoby, które będą prezentować projekty na komisjach.

ZAPISY NA KOMISJE

Zapisy na komisje odbędą się za pośrednictwem platformy Doodle. Opierając się na wynikach ankiety, postaramy się dostosować do Waszych preferencji czasowych i w miarę możliwości zaproponować dogodne dla Was terminy komisji.

Więcej szczegółów odnośnie tego, jak zarejestrować się na komisję, podamy już wkrótce.